آموزشگاه طراحی و نقاشی سفید اسلامشهر

آموزشگاه آزاد هنـرهای تجسمـی سفید به منظور آموزش عموم علاقمندان به هنـر و افزایش نگرش و توان هنری، علمی، تخصصی و کسب مهارت‌های فنی در هنرهای تجسمی با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأسیس گردیده و در حال حاضر در حوزه کلاس‌های آموزش عکاسی حرفه‌ای (عکاسی مقدماتی تا پیشرفته و فتوشاپ تخصصی عکاسان و نگته عکاسانه)، دکوراسیون داخلی، طراحی و نقاشی، طراحی اسکیس و راندو  فعال می‌باشد.

این آموزشگاه با تکیه بر شیوه‌های صحیح آموزش خلاقانه و با بهره‌گیری از کادر اساتید مجرب و آگاه به فن‌آوری روز و با تدوین برنامه‌های آموزشی هدفمند، هنرجویان را علاوه بر آموزش در دپارتمان‌های معرفی شده، با فنون کاربردی رشته تحت آموزش نیز به صورت عملی آشنا نموده تا با شناخت فضا و حیطه کاری رشته خود، مهیای بازار کار گردند. خط مشی آموزشگاه برنامه‌ریزی و اجرای شیوه آموزش خلاقانه، علمی، هنری و کاربردی بوده و کلیه دوره‌های آموزشی نیز جهت براورده نمودن نیاز هنرجویان طرح ریزی و آماده گشته است. در این روش هدف ما جلوگیری از ایجاد یک نسخه آموزشی مشترک برای هنرآموز بوده تا وی بداند با راهبرد چنین روشی و دوری از شیوه کپی کاری، در راستای تقویت تکنیک و نگرش شخصی به مرحله تألیف و نگاه هنری نایل خواهد گشت. لذا به دلیل رعایت استانداردهای آموزشی کلیه هنرجویان می‌توانند در صورت نیاز گواهینامه آموزشی معتبر مهارت آموزشی بین المللی و داخلی را از آموزشگاه اخذ نمایند. جهت آشنایی بیشتر می‌توانید بخش گواهینامه‌های آموزشی را مطالعه نمایید.

 

جهت سهولت در ثبت نام می‌توانید پس از آگاهی از برنامه کلاس‌های آموزشی مورد نظر و همچنین مطالعه آیین نامه انضباطی ، امور مربوط به تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت شهریه را بصورت آنلاین انجام داده و با جهت تایید نهایی با ما تماس حاصل نمایید.

دپارتمان طراحی و نقاشی با بهره گیری از اساتید مجرب و هنرمند، دوره های متفاوت آموزش این هنر را برنامه ریزی نموده است. بر این اساس آموزش نقاشی به دو قسمت مقدماتی و تخصصی تقسیم گشته که…

 

 هنرجویان در دوره مقدماتی پس از آشنایی با مبانی عناصر بصری و ترکیب بندی و همچنین شناخت رنگ می توانند در دوره های تخصصی طراحی سیاه قلم و رنگ روغن شرکت نمایند.

دوره های آموزش این دپارتمان بر مبنای چارت آموزشی زیر می باشد:

چارت دوره‌های پایه و تخصصـی دپارتمان نقاشـی و طراحـی        

·       دوره‌های پایه

o      مبانـی هنـرهای تجسمـی ( عناصـر بصـری )

            ( آشنایی با مفاهیم خط، نقطه، سطح، حجم، تعادل، توازن، ریتم، کنتراست، سبک های هنری و … )

o      مبانـی رنگ و رنگ شناسـی

( آشنایی با رنگ‌های اصلی، مکمل، سـرد و گـرم، قدرت رنگ‌ها و … )

·       دوره‌های تخصصـی

o      مبانـی طراحـی سیـاه قلـم

( آشنایی با طراحی طبیعت بی‌جان، شناخت جنسیت اشیا بوسیله طراحی، طراحی آناتومی، طراحی دست و پا، طراحی چهره، طراحی طبیعت )

o      مبانـی نقاشـی رنگ روغـن

( آشنایی با نقاشـی طبیعت بی‌جان، نقاشـی طبیعت، نقاشی پـرتـره )

o      نقاشـی مـدرن

                        o      نقاشـی ویترای

o      پاستل گچی

o      مداد رنگی

o      نقاشـی اکریلیک

o      پتینه

o      نقاشـی نقطه کوب

o      مرکب

o      آبرنگ

o      گوآش

o      نقاشـی با کاشی شکسته ( معرق کاشی ) – موزاییک آرت

o      نقاشـی وان استروک – تک ضربه‌ای

 

*‌            دوره پایه پیش نیاز دوره‌های تخصصی می باشد.

*‌            شرکت هنرجو در دوره های تخصصی بدون گذراندن دوره پیش نیاز مستلزم بررسی سوابق و نمونه کارهای هنرجو در شورای آموزش می باشد.

*‌            جلسات آموزشـی هر هفته ۲ جلسه بوده و مدت زمان هر جلسه ۲ ساعت می باشد.

*‌            چارت آموزشی ویژه هنرجویان بالای ۱۰ سال بوده و دوره‌های آموزشی کودکان مجزا از این دوره‌ها طرح ریزی گردیده است.

 

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

دپارتمان طراحی و نقاشی

 

گواهینامه‌های آموزشی داخلی و بین المللی و شرایط اخذ

آشنایی با خدمات حمایتی آموزشگاه از هنرجویان و علاقه‌مندان

+ گروه هنری پیکامیس ( Picamis )

نشانی:

تهران – فلکه دوم صادقیه – بلوار آیت اله کاشانی – بعد از خیابان بهنام – خیابان دانشفر – پلاک ۴ – واحد ۳ ( طبقه فوقانی املاک خوانین زاده )

تلفن تماس:

۴۴۹۵۶۸۱۰-۱